понеділок, 24 листопада 2014 р.

Сюрприз_Нагорода

Сюрпризи бувають )). Так і я неочікувано отримала "блогерську нагороду" від Handmade Stuff.

Анна, дуже-дуже Вам вдячна! :)

Я ще не дуже спец у ведені блогу, та в активності між дописувачами, але старатимусь тримати відповідний рівень та пізнавати нове ;)

Нагорода передбачає і відповіді на запитання. Ну що ж - відповіді так відповіді )) :)

1. Как Вы пришли к блоговедению?З блогами знайома давно, друзі, форумчани, знайомі ведуть свої дописування, люблю читати, черпати щось нове та корисне. Напевне те, що блоговедення мені нагадує свій власний, затишний і вільний від чужих правил :) , куточок для своєї фантазії, творчості і відпочинку. І сподіваюсь, що хоч краплину, та може комусь стане корисним :))  
2. Блог для Вас это хобби, способ самовыражения, работа (доход), удовольствие?
Блог - місце відпочинку та задоволення. На даний момент тут ділюсь тим, чим живу.
Та якщо - це ще буде і можливість отримання доходу - признаюсь відверто, що не відмовлюсь ))

3. Расскажите, какими видами рукоделия владеете, увлекаетесь, а что мечтаете освоить?
 Основне місце займає вишивка - усі її різновиди мені цікаві. Хрестик, гладь, мережки, хардангер, різноманітні декоративні шви. Трішки декупажу ). На даний момент бажання освоїти вишивку в техніці "низинка". І трішки почала шити ))). Чим буду займатись завтра - ніколи не знаю, бо мене манить завжди до чогось нового, гарного, цікавого
4. Предпочитаете мелкие работы, или любите глобально-масштабные проекты?
Це неймовірно важке питання ))) Бо люблю погратись і з дрібничками і маштабні роботи теж люблю.
5. Оформлением работ занимаетесь сами или доверяете профессионалам, друзьям? 
Якщо це картина - несу в багетну, одяг - шиє кравчиня, до цього в мене відповідальний підхід. Вважаю, що оформлення має бути на висоті, як і якість саої роботи, тому краще довірити професіоналам :). А дрібнички, невеличкі роботи - оформлюю сама, відповідно настрою )
6. Хомячите? Размеры запасов? Есть любимые фирмы-производители? Книги/журналы по рукоделию любите? А рукодельные гаджеты - спец.штучки, для души и процесса, ножнички, пяльцы-рамки/снапы, органайзеры.... Как организовали хренение запасов? 
О так!!!! Я фанатка матеріалів - тканина, ниточки, голочки, аксесуари ))). Важко пройти повз рукодільної крамнички і не заглянути до неї. Улюблених виробників не має. Причина проста, я вишиваю, те що до душі, і не залежить, хто виробиник. Книги - так, особливо подарункові видання, і в основному книги, що стосуються української вишивки.
Рукодільні гаджети обожнюю - маячки на ножиці, гольнички-біскорнюшки-книжечки, бобінки для ниточок, скриньки для зберігання ниточок, плюблені дерев'яні п'яльце - все це має місце в моїх запасах )))
Зберігаю все у шафі, спеціально відвела собі для творчих запасів полички. Там скриньки-органайзери, де усьому є своє місце - і ниточкам, і тканинам, і аксесуарам.
7. Какой стиль/направление в вашем любимом рукоделии близок? Шебби, винтаж и т.п. имею ввиду. Предпочитаете ли конкретные направления в рукоделии - люди, цветы, абстракция, узоры?
Стиль...хммм. В основному - стиль український :). Люблю все своє рідне, тому на підсвідомому рівні і вибирається все, що пов'язано зі своїм найближчим, українським.
Проте вишивати люблю майже все - і квіти, і орнаменти (найбільше), не вишиваю абстракції, і дуже рідко відвишивую схеми людей...Можливо, з часом щось і зміниться в уподобаннях, а поки що так )
8. К чему стремитесь в рукоделии? Есть мечта, цель, идеал, большая/сложная работа?
Мрію освоїти якомога більше вишивальних технік, в першу чергу українських. Вважаю, що це найважливіше для вишивальниці.
9. Как относитесь к дарению рукодельностей? Любите дарить/принимать в качестве подарка рукодельные вещицы? 
 Позитивно :) Люблю дарувати вишивальні дрібнички, у вигляді доповнення до подарунку. А для себе - мені нічого може не бути, головне б для творчості :)))). Так я собі вибрала подаруночок минулого року - отримала в презентик карту кольорів DMC - щастя!!!!!
10. Как ваши близкие и друзья относятся к вашему увлечению рукоделием? Понимают, мешают/помогают, смеются? ;)))
У цьому питанні з усіма моїми рідними, друзями, близькими - ідилія, повне розуміння мене, повна підтримка! Тому напевно стимулу і натхнення - безмежне! :)
11. Чем увлекаетесь помимо блогожизни? Кулинария? Любите читать? Книги, журналы, электронные версии или бумажные? Путешествия? Дача/цветы?
Намагаю, щоб життя не протікало в основному у віртуальному світі ))). Люблю квіти, природу, відпочинок з друзями, мандрувати, читати, спілкуватись...а от щодо кулінарії - ну це точно не мій "коньок" ))))

Іще раз дякую, Вам Анна, нагороду і таким чином - за знайомство :)
Багато Вам читачів та цікавого блогу!